Витребування (дублікат) документа

Бюро перекладів “Азуріт” надає послугу витребування документів. Якщо Ви втратили Ваші документи й Вам необхідно отримати дублікат, звертайтесь в наше бюро перекладів. Зазвичай, витребування документів не є складною процедурою, але вона займає велику кількість часу (черги, бюрократія), тому ми пропонуємо Вам не витрачати Ваш особистий час, а довірити нам це виснажливе завдання.

Для того, щоб ми змогли витребувати Ваші документи, нам необхідна довіреність про те, що Ви дозволяєте нам це зробити без Вашої присутності. Таку довіреність можна оформити як у нотаріуса на території України, так і у закордонного нотаріуса, і, звичайно, в консульстві України за кордоном. Тобто, якщо Ви знаходитесь за кордоном, Вам не потрібно приїжджати в Україну за документами, оскільки наші спеціалісти самі зможуть їх отримати й відправити їх Вам поштою, яку Ви оберете.

Витребуванню третіми особами підлягаюсь такі документи:

  • свідоцтва про народження, про шлюб, про смерть;
  • дипломи, сертифікати, атестати;
  • посвідчення;
  • підтвердження стажу роботи та інші.

Витребування (отримання дубліката) документів, які видав ЗАГС і Міністерство освіти України.

Витребування документів є не найпопулярнішою послугою нашого бюро, але, не дивлячись на це, ми завжди серйозно підходимо до всіх поставлених перед нами завдань. Час, витрачений на витребування документа залежить від його типу та місця видачі. Якщо документ було видано в Києві і це свідоцтво, то витребування займає близько тижня, а якщо це документ про освіту, то це займає набагато більше часу, оскільки уповноважені органи повинні направити запит в необхідний навчальний заклад і чекати на відповідь, а тільки потім виготовити новий документ.

У наш час велика кількість українців виїжджає за кордон на роботу, для освіти, на ПМП і, якщо за будь-яких небажаних умов документи українського зразка виявляються втраченими, наше бюро перекладів зможе допомогти з таким завданням і позбавити Вас клопоту.

Бюро перекладів “Азуріт” виконає будь-яке ваше замовлення швидко, відповідально і якісно.

Витребування (дублікат) документа обновлено: 19 Березня, 2018 автором: Бюро переводов Азурит, редакционный отдел