ТОП 10 перекладачів України

Бюро перекладів “Азуріт” пишається своїми перекладачами, оскільки ми виконали дуже велику роботу по відбору кращих із кращих. Всі вони з нами співпрацюють, але є і такі, яких не лише ми визнали кращими.

В Україні, як і в будь-якій іншій країні, існує рейтинг перекладачів. Грунтуючись на його щорічних результатах, ми можемо залучати кращих із кращих перекладачів для роботи над Вашим замовленням. Ми співпрацюємо не лише з кращими перекладачами України, але і Росії, Білорусі, Грузії, Болгарії та інших країн.

При виборі перекладача, який буде працювати над Вашим замовленням, Вам необхідно уточнити, що Ви хочите обрати перекладача з Топ 10. Вартість послуг таких перекладачів зазвичай вище і строки виконання дещо довші, але Ви можете бути впевнені у коректності Вашого перекладу на 110%. Такі умови стосуються лише цих перекладачів, оскільки вони є докторами наук і завжди зайняті роботою.

Усі переклади, виконані такими перекладачами, містять їх підписи і печатки і можуть бути відіслані Вам лише у форматі *.pdf для уникнення внеення правок та інших виправлень у сертифікованих перекладах.

Топ 10 перекладачів України – це закрите товариство, до якого далеко не всі бюро перекладів мають доступ. Тому, при співпраці з бюро перекладів “Азуріт” Ви отримуєте унікальну можливість отримати переклад від всесвітньо визнаних перекладачів.

ТОП 10 перекладачів України обновлено: 7 Червня, 2016 автором: Бюро переводов Азурит, редакционный отдел