Терміновий переклад

Наш світ розвивається настільки швидко, що ми просто не можемо дозволити не встигати за ним. Сьогодні необхідно вміти виконувати будь-яку роботу за лічені години, хоча буквально кілька років тому на таку роботу можна було витрачати 2-3 дні. Тому бюро перекладів “Азуріт” докладає всіх зусиль для того, щоб відповідати такому темпу.

Наше бюро перекладів може:

  • підготовити переклад усього пакета документів для візи за 1 день;
  • перевести договір, статут, протокол і т.п. за 1 день;
  • виконати переклад більше, ніж 100 сторінок за 1 день;
  • нотаріально перекласти паспорт, свідоцтво і т.п. за 1 годину;
  • перекладати більше, ніж 500 сторінок на тиждень в межах одного проекту.

Бюро перекладів “Азуріт” може виконати практично будь-який обсяг перекладів у будь-які строки. Ми залучаємо кількох перекладачів для таких замовлень і координуємо їх роботу для досягнення максимально швидких і якісних перекладів. Ми готуємо глосарії для дотримання єдності термінології та уважно слідкуємо за тим, щоб усі перекладачі дотримувалися всіх вимог та побажань нашого клієнта.

Вартість таких перекладів завжди вища, тобто, чим менші строки, тим вище вартість перекладу. Залежно від складності теми, строків та фізичних можливостей наших перекладачів, вартість термінового перекладу може бути вища на 20-100% за вартість звичайного перекладу.

Наші менеджери завжди підуть назустріч  наших клієнтам і запропонують кілька варіантів виконання замовлення. Наприклад, у разі замовлення на переклад 150 сторінок, наші менеджери вкажуть звичайні строки і вартість, потім термінові і супер-термінові. Таким чином, клієнт сам зможе вирішити, наскільки терміново йому’їй потрібен переклад і яка вартість буде найбільш прийнятною. Також бюро перекладів “Азуріт” пропонує гнучку систему знижок для всіх своїх постійних клієнтів.

Терміновий переклад обновлено: 5 Квітня, 2017 автором: Бюро переводов Азурит, редакционный отдел