Співробітництво

Бюро перекладів “Азуріт” завжди відкрите для нових і цікавих пропозицій, як від потенційних клієнтів, так і від потенційних співробітників.

Наше бюро перекладів є одним з найбільш популярних і надійних у Києві. Ми ще жодного разу не підводили наших клієнтів. І тепер ми шукаємо таких саме відповідальних і компетентних партнерів.

Ми будемо раді співпрацювати з іншими регіональними бюро перекладів, адже колеги повинні підтримувати один одного заради розвитку всієї галузі. Також ми завжди готові налагоджувати і підтримувати дружні відносини з іноземними бюро. На даний момент з технічних перекладам ми працюємо з Бюро Технічних Перекладів.

Ми також хочемо розширяти нашу базу перекладачів. Якщо ви хочите приєднатися до дружньої команди професіоналів, то відправляйте свої резюме або інші пропозиції на нашу електронну адресу і співробітники нашого бюро розглянуть усі можливі варіанти співпраці.

Бюро перекладів “Азуріт” активно бере участь у тендерах. Чекаємо на Ваші заявки!

Також ми надаємо повну конфіденційність. Часто до нашого бюро перекладів потрапляє особиста інформація і документація, але Ви можете бути впевнені, що всі наші перекладачі притримуються політики конфіденційності, оскільки вони спіівпрацюють з нами і підписують договір про нерозголошення. Ви можете нам довірити найбільш важливу інформацію.

Кожного дня бюро перекладів “Азуріт” вдосконалюється і розвивається. Якщо Ви хочите розвиватися разом з нами, то ми лише раді дружнім обличчам, які будуть рухатися уперед разом з нами.

Співробітництво обновлено: 12 Серпня, 2022 автором: azurit