Перекладачам

Бюро перекладів “Азуріт” – одне з найнадініших та найчесніших бюро в Україні. Ми активно працюємо над розвитком і вдосконаленням нашої компанії. І відповідно, постійно залучаємо все нових і нових клієнтів, розширюємо сферу нашої діяльності і намагаємося всіляко піднімати рівень якості та швидкості наших перекладів.

Саме тому нам постійно потрібні нові перекладачі, які готові:

  • працювати швидко;
  • дотримуватися всіх вимог клієнта;
  • дотримуватися гросарія (якщо такий було надано);
  • надати всі необхідні документи, які підтверджують рівень знать (дипломи, сертифікати, рекомендації).

Також наше бюро перекладів може співпрацювати лише з перекладачами, які мають досвід роботи більше 5 років, і можуть виконувати замовлення як вручну, так і за допомогою САТ-програм, оскільки, залежно від побажань наших клієнтів, ми можемо попрохати виконувати переклади певним чином.

Бюро перекладів “Азуріт” надає чудові умови співпраці. Ми завжди попереджаємо про можливе замовлення, підтримуємо зв’язок з перекладачами під час виконання їх замовлень для відповіді на всі можливі запитання (термінологія, форматування, можливість перефразування і т.п.). Також ми здійснюємо своєчасну оплату праці перекладачів. Як тільки наш клієнт виконує повну оплату замовлення, ми одразу ж оплачуємо послуги перекладача (зазвичай це відбувається протягом 1-2 днів після здачі замовлення перекладачем).

Бюро перекладів “Азуріт” готове співпрацювати з досвідченими, кваліфікованими та відповідальними перекладачами.

Перекладачам обновлено: 12 Серпня, 2022 автором: azurit