Бюро перекладів "Азуріт"

Бюро перекладів “Азуріт” здійснює діяльність на ринку перекладацьких послуг з 2007 року. За цей час наша команда зарекомендувала себе в якості надійного і уважного виконавця, про що свідчить список більше ніж наших клієнтів, серед яких LG Electronics, EBEWE Pharma GmbH, Київський ювелірний завод, Медіком Україна, ЛуАЗ, ТОВ «АСТЕЛІТ» і інші всесвітньо відомі компанії.

Чому нас обирають лідери ринку?

  • Ми забезпечуємо стабільно високу якість перекладу
  • Уважно ставимося до коментарів та побажань замовника
  • Використовуємо сучасні технології на всіх етапах робочого процеса
  • Працюємо з постійними клієнтами без передплати

З багатьох переваг співробітництва з нашим бюро слід виділити головне:

  • Команда професіоналів. Після тривалого відсіву протягом багаторічної практики у нас залишились тільки досвідчені перекладачі, редактори, коректори і верстальники. Вони забезпечують повну мовну підтримку клієнта, незалежно від специфіки, складності та обсягу потрібних послуг.
  • Багаторівнева система перевірки якості. Після перекладу текст вичитується редактором на наявність граматичних, стилістичних, пунктуаційних помилок; звіряються всі числові дані. Коректор звіряє готовий документ на відповідність перекладу формату оригіналу.
  • Термінове виконання перекладу цілодобово. Ми працюємо 24 години на добу 7 днів на тиждень – це політика нашого бюро, яке намагається бути корисним своїм клієнтам завжди і в будь-яких невідкладних справах.
  • Гнучка система знижок. Для постійних клієнтів і клієнтів із замовленням великого обсягу, на термінові та складні замовлення вартість обговорюється окремо. Ми прагнемо до приємної у всіх відношеннях співпраці, тому завжди надаємо клієнтам можливість заощадити на витратах.

Мало — бути зрозумілим. Важливо — бути зрозумілим ПРАВИЛЬНО!

Бюро перекладів “Азуріт” береже репутацію своїх клієнтів. У нас працюють лише спеціалісти найвищого рівня, що означає, що “Азуріт-В” може гарантувати: Ваші партнери почують саме те, що Ви хочите сказати.

Конфіденційність інформації

Конфіденційність інформації гарантується жорсткою політикою безпеки. Усі співробітники агенства письмово зобов’язуються тримати в тайні будь-які переклади та відомості, отримані в результаті їх виконання.

Замовники рекомендують нас як компанію, що надає весь спектр перекладацьких послуг з незмінно високою якістю. Серед сопутніх послуг: професійний письмовий, усний послідовний переклад, редагування, верстка і легалізація документів (якщо необхідно). У найкоротший термін ми робимо переклад документів з завіренням у нотаріуса.

У бізнесі кожне слово цінується вище за золото. Від точності і правильності перекладу комерційних матеріалів і документів залежить імідж самої компанії, перспективи просування товарів та послуг, репутація самого бізнесмена. Наша організація має серйозний досвід роботи в перекладацькій сфері, кваліфікований колектив співробітників, відпрацьовані схеми взаємодії з замовниками. З нами Ваша компанія і її розвиток будуть у надійних руках. Завжди раді Вам допомогти – звертайтесь!

Бюро перекладів “Азуріт” обновлено: 12 Серпня, 2022 автором: azurit