Нагороди та досягнення

«Лідер року 2018»

В сучасному світі ніхто не працює заради нагород, ані світові спортсмени, ані міжнародні корпорації. Головне – це результат, досягнення, які допомагають рухатися далі.

Для чого ж тоді потрібні винагороди, рейтинги та звання? Дуже просто. Вони допомагають нам зрозуміти наше місце, чи ми на вірному шляху, чи встигаємо ми за швидкістю з якою рухається сучасний світ.

Вже втретє наша компанія відмічена Національним бізнес-рейтингом. Ми отримали «Золото» в рейтингу суб’єктів господарювання м. Києва, а також «Золото» в такому ж всеукраїнському рейтингу. Звання «Лідер року» утримується нами другий рік поспіль.

Але це не єдина нагорода, якою відмічена наша праця втретє та другий рік поспіль.

В 2018 році координатор проектів та менеджер по роботі з корпоративними клієнтами Ревич Дар’я отримала Національний сертифікат «Спеціаліст року». Для нас це дуже приємна новина, адже кожен наш працівник – це частина нашої команди, їх досягнення  – наш привід для гордості.

Але головною нагородою для нас були і залишаються наші клієнти. Завдяки їм ми змогли досягти нашого успіху. Їх вибір є найкращою нагородою та тим орієнтиром, сигналом, який вказує нам те, що ми рухаємось в правильному напрямку. І ми не плануємо зупинятись.

Нагорода «Лідер року 2017» лідер року 2017

Дуже приємно, гордо і хвилююче отримувати нагороди. А отримувати їх від таких серйозних і професійних корпорацій як Національний бізнес-рейтинг України – вдвічі урочистіше.

Національний бізнес-рейтинг – це незалежна експертна організація, яка шляхом оцінки галузей ринку, конкурентів і фінансової успішності компаній визначає конкурентоспроможність і успішність побудованого бізнесу. Для кожної окремої галузі складається свій рейтинг.

Компанія «Азуріт» увійшла до числа кращих підприємств України згідно з авторитетною оцінкою Національного бізнес-рейтингу, і визнана «Лідером року 2017».

У минулі роки, а саме в 2015 році, наш керівник був нагороджений іменним орденом «Гордість Країни» за професійні досягнення в сфері послуг «Письмового і усного перекладу». Сертифікатом «Кращий спеціаліст року» був нагороджений директор IT напрямку нашої компанії. Компанія Бюро перекладів «АЗУРІТ» також отримала Золоту медаль «Лідер року 2015» та сертифікат «Лідер року 2015».

А в 2017 році Національний сертифікат «Кращий спеціаліст року» отримала координатор проектів Михайлик Анастасія. І крім цього ми знову отримали нагороду Національного бізнес-рейтингу, який провів об’єктивну комплексну оцінку результатів нашої діяльності і визнав нас «Лідером 2017 року».

Національний бізнес-рейтинг проводить рейтинг підприємств України вже більше 14 років і за цей час завоював довіру і повагу ділової спільноти за прозорість і незалежність оцінки.

«Нагорода «Лідер року » – це визнання на національному рівні якості послуг перекладу, які ми надаємо вже більше 10 років, визнання наших досягнень і перемог, що додає сили і рішучості розвивати нашу компанію, як в Україні, так і за її межами» ( Фісунова Ольга).

Дуже сподіваємося і віримо, що в майбутньому ми тільки примножуватимемо свої здобутки та нагороди, докладаючи всі зусилля до зростання і розвитку нашої фірми і нашої професійної справи загалом. Адже тільки розвитком, постійним навчанням, вдосконаленням і любов’ю до своєї справи можна досягти ще більших результатів і як підсумок, визнання задоволених клієнтів, готових повертатися до нас знову і знову.

 

ЛІДЕРИ ГАЛУЗІ 2015 лідер 2015

Бюро перекладів “Азуріт” – це компанія, яка вже протягом багатьох років надає високоякісні послуги на території України та за її межами. Наші спеціалісти кожного дня вирішують різноманітні завданні. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта, завжди підтримуємо високу планку у виконанні замовлень. Для нас не існує неможливих завдань і ми прагнемо розвиватися і надалі, радуючи наших клієнтів якістю і швидкістю роботи.

Ми із задоволенням повідомляємо, що політика розвитку нашої компанії привела нас до настільки високих результатів. Так, за результатами проведенного ранжування в 2015 році ми зайняли 1 місце в ТОП-60 Національного бізнес-рейтингу України і 4 місце в ТОП-100.

Національний бізнес-рейтинг – не незалежна експертна організація, яка шляхом оцінювання галузей ринка, конкурентів і фінансової успішності компаній, визначає конкурентоздатність і успішність побудованного бізнеса. Для кожної окремої галузі створюється свій рейтинг.

Ми є “Лідером галузі” в 2015 році і пишаємося тим, що на настільки широкому ринку перекладацьких послуг, ми змогли досягти таких висот, завдяки нашій цілеспрямованності, чуйності і високій кваліфікації.

Директор бюро перекладів “Азуріт” отримала звання “Гордість країни”. Оскільки саме завдяки системі управління компанія змогла досягти визнання на рівні держави.

Також наші спеціалісти отримали нагороду “За професійні заслуги”, що ще раз підтверджує зростання та розвиток нашої компанії. Налагоджена робота всіх елементів нашого бюро завжди надавала найкращі рішення для всіх поставлених завдань.

Ми вдячні Національному бізнес-рейтингу за на стільки високе оцінювання нашої праці. Ми продовжимо підтримувати настільки ж високий рівень і в майбутньому.

Крім того, в липні 2016 року наш керівник була гостем на популярній радіостанції в рубриці “Експерт галузі”. Ми щиро вдячні Europa Plus Україна. Ви можете подивитися відео цього інтерв’ю і дізнатися про наше бюро більше.

Наші клієнти цінують нас за якість, оперативність, креативність, високу кваліфікацію і лояльність нашої роботи. А для нас немає нічого важливішого, ніж наші клієнти, їх спокій та їх довіра нашій компанії.

Нагороди та досягнення обновлено: 23 Листопада, 2018 автором: Бюро переводов Азурит, редакционный отдел