Локалізація сайтів

Бюро перекладів “Азуріт” надає послуги по перекладу сайтів (локалізації). Переклад сайта – це надання тієї ж інформації, у тому ж вигляді, що й вихідний сайт, лише на необхідній Вам мові. Ми збережемо всі зображення, інтерфейс, службову інформацію, схеми і т.п. 

Також ми надаємо послугу підтримки сайта. Тобто якщо ми виконали локалізацію сайта для Вас, то ми можемо і надалі виконувати переклад нового контента на Вашому сайті, а саме, новин, статей, нових розділів, змін і т.п.

При локалізації сайтів ми консультуємося з ІТ-спеціалістами для того, щоб Ваш сайт на території будь-якої країни був затребуваним і коректним, проводимо дослідження і підключаємо стільки спеціалістів, скільки потрібно, що в свою чергу не впливає на вартість перекладу, а лише покращує його якість. За вашим бажанням, ми можемо співпрацювати з Вашими спеціалістами для прискорення та покращення роботи.

Наше бюро перекладів виконає:

  • переклад змісту всього сайта, будь-якої тематики для будь-якої цільової аудиторії;
  • мовну підтримку сайтів;
  • оптимізацію текстів сайтіа для відповідності вимогам пошукових систем;
  • переклад організаційних частин сайта (ярликів, тегів і т.п.);
  • верстка сайта для відповідності оригіналу.

 

Приклад локалізації сайта:

kjrfk

Бюро перекладів “Азуріт” адаптується під кожне замовлення. Ми прислуховуємся до наших клієнтів. Але ми також проводимо свої дослідження при локалізації. Ми перевіряємо які фрази і обороти використовуються на подібних сайтах, які слова більше впливають на клієнтів і можемо надати звіт про виконану роботу, якщо це необхідно. Тому що на основі цього ми підбираємо слова на перекладеному сайті і намагаємося зробити його якомога більш коректним і зрозумілим для майбутніх клієнтів компанії-замовника.

Вартість перекладу сайтів залежить від обсягу, тематики і технічної організації сайта. Наше бюро перекладів намагається знайти максимально зручну вартість локалізації для наших клієнтів. Але все ж, є різниця між перекладом сайта, який оптимізовано у flash і сайта, який створено на основі html. Також на вартість впливає насиченість термінами цього сайта.

Локалізація сайтів обновлено: 12 Серпня, 2022 автором: azurit