Клієнти та відгуки

Бюро перекладів Азуріт дуже делікатно ставиться до своїх клієнтів, стандартів якості й конструктивної критики, тому ми завжди раді знаходити нові шляхи для самовдосконалення. Тут Ви можете залишити відгук про нашу роботу, перекладачів, менеджерів і бюро в цілому. Ми вдячні всім нашим клієнтам за довіру і плідну співпрацю протягом багатьох років.

Висловлюємо  щиру вдячність бюро перекладів “Азуріт” за взаємовигідну співпрацю і добропорядні партнерські відносини, протягом тривалого часу.
Сподіваємось і в майбутньому на Вашу надійність і високу репутацію.
Бажаємо Вашій компанії успіхів і процвітання!
Товариство з обмеженою відповідальністю “Аккутрейд Україна”, в особі Максима Арсенійовича Нестерука, висловлює щиру подяку колективу Приватного підприємства “АЗУРІТ-В” за плідну співпрацю, своєчасність, оперативність, відповідальність при виконанні поставлених завдань.
Бажаємо Вам і Вашій компанії успіхів і процвітання!
Сподіваємося на подальшу плідну роботу з Вашим колективом.
Дозвольте цим листом від імені організації ТОВ «Газойлтехнопайп» подякувати Вам та всьому колективові бюро перекладів “Азуріт-В” за надані послуги письмових та усних перекладів, й в цілому за якісну та професійно виконану роботу! Дякуємо Вам за розуміння та увагу до такого поняття як “стислі строки” та лояльне ставлення!
Ми високо цінуємо професіоналізм та орієнтацію на клієнта, що властиві Вашій компанії.
Бюро перекладів “Азуріт-В” може бути рекомендоване як надійний партнер.
Сподіваємося на подальшу плідну та довгострокову співпрацю. Бажаємо усьому колективові процвітання та невичерпного потоку клієнтів.
 
Висловлюємо щиру подяку бюро перекладів «Азурит»
за плідну співпрацю.
Ми високо цінуємо партнерські відносини і взаєморозуміння які встановилися між нами.
Хочемо підкреслити високий рівень професіоналізму Вашого колективу і подякувати за оперативність у вирішенні питань.
Бажаємо Вам подальших успіхів в роботі, економічної стабільності і досягнення поставлених цілей!
Державна установа Національний антарктичний науковий центр МОН України висловлює щиру подяку керівництву та колективу бюро перекладів “Азуріт” за надання якісного та своєчасного перекладу документів, що містять спцифічну лексику, пов’язану з науковими дослідженнями та міжнародною кооперацією в Антарктиці.
На протязі 10-ти років плідної співпраці з бюро перекладів “Азуріт” співробітники даної компанії зарекомендували себе як команда професіоналів високого рівня, яку відрізняє порядність, надійність, а також небайдуже ставлення до своєї справи. З цим колективом завжди приємно спілкуватись.
Ми розраховуємо й надалі на ділові і дружні відносини, що склалися, та рекомендуємо своїм партнерам звертатися до бюро перекладів Азуріт.
Бажаємо успішного розвитку, економічної стабільності, впевненності у своїх силах!
 
Нам випала слушна нагода тісно співпрацювати з бюро перекладів Азурит протягом багатьох років. Приємно повідомити, що Азурит проявили себе як комунікабельні, щирі і відповідальні виконавці, які виконують заданий обсяг роботи в чітко обумовлені терміни.
Спільна робота і прекрасне взаєморозуміння між співробітниками компаній показник високого професіоналізму.
В цілому рекомендуємо Азурит як надійного і стабільного ділового партнера.
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “МЕДФАРКОМ-ЦЕНТР” висловлює свою вдячність бюро перекладів «Азуріт-В» за тривалу та плідну співпрацю. Команда спеціалістів бюро перекладів “Азуріт-В” завжди виконує усі поставлені задачі якісно та вчасно.
Бюро перекладів “Азуріт-В” зарекомендувало себе як надійний та відповідальний партнер, що в свою чергу допомагає нам у роботі з нашими клієнтами.
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “МЕДФАРКОМ-ЦЕНТР” рекомендує бюро перекладів “Азуріт-В” як професійну команду, що здатна вирішувати задачі Замовника на високому рівні.
 
ТОА “Феліцата Україна” висловлює свою вдячність бюро перекладів “Азурів-В” за успішну співпрацю.
Команду спеціалістів бюро перекладів “Азуріт-В” вирізняє високий професійний рівень, що дозволяє їм виконувати роботи якісно та в максимально стислі строки. Бюро перекладів “Азуріт-В” зарекомендувало себе як надійний та відповідальний партнер, що у свою чергу дозволяє нам планувати плідну співпрацю в майбутньому.
 
Дозвольте висловити нашу щиру подяку за плідну співпрацю. Завдяки зусиллям бюро перекладів “Азурів-В”, наша компанія отримала нових клієнтів та розширила спектр своєї діяльності.
Ми щиро сподіваємося, що в майбутньому Ви й надалі залишитесь у списку наших партнерів, оскільки сумісна праця дозволяє нашій компанії зростати та розвиватися у своєму напрямі.
Бажаємо усьому Вашому дружньому колективові успіхів на професійній ниві та процвітання!
 
Компанія ТОВ Ірис висловлює глибоку вдячність усьому колективові компанії, бюро перекладів Азуріт-В, за професіоналізм та якісний сервіс.
Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю між нашими компаніями.
 
Продюсерський центр “ІнсайтМедіа” висловлює Вам крайню вдячність за якісне та бездоганне виконання своєї роботи. Було надзвичайно приємно та взаємовигідно працювати з Вашим агентством. Впевнені, що Ваші послуги ще багато разів отримають різноманітні нагороди та премії в галузі перекладацької діяльності.
Співпраця зі справжніми професіоналами – це те, що робить працю приємною та плідною.
 
Дозвольте цим листом від імені організації ЗАТ “Інвестиції в Україну” подякувати Вам та всьому колективові бюро перекладів “Азуріт-В” за надані послуги письмових та усних перекладів, за нотаріальне завірення документів, за проставлення Апостилів, за редакторську роботу над здійсненими проектами й в цілому за якісну та професійно виконану роботу! Дякуємо Вам за розуміння та увагу до такого поняття як “стислі строки” та лояльне ставлення!
Ми високо цінуємо професіоналізм та орієнтацію на клієнта, що властиві Вашій компанії.
Бюро перекладів “Азуріт-В” може бути рекомендоване як надійний партнер.
Сподіваємося на подальшу плідну та довгострокову співпрацю. Бажаємо усьому колективові процвітання та невичерпного потоку клієнтів.
 
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “БЕРТІ” висловлює свою вдячність бюро перекладів “Азуріт-В” за успішну співпрацю.
Стиль співробітників бюро перекладів “Азуріт-В” вирізняється високим професійним рівнем, що дозволяє їм виконувати роботу якісно і в максимально стислі строки.
Бюро перекладів “Азуріт-В” зарекомендувало себе як надійний та відповідальний партнер, що у свою чергу дозволяє нам планувати плідну співпрацю в майбутньому.
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО “БЕРТІ” рекомендує бюро перекладів “Азуріт-В” як професійну команду, що здатна вирішувати проблеми Замовника на високому рівні.
Державне підприємство Національний антарктичний науковиц центр МОН України виражає щиру вдячність керівництву і колектику бюро перекладів “Азуріт” за надання якісного і своєчасного перекладу документів, які містять специфічну лексику, пов’язану з науковими дослідженнями та міжнародною кооперацією в Антарктиці.
Протягом десяти років плідної співпраці з бюро перекладів “Азуріт” співробітники даної компанії зарекомендували себе як команда професіоналів високого рівня, яку характеризує порядність, надійність, а також небайдуже ставлення до своєї справи. З цим колективом завжди приємно спілкуватися.
Ми розраховуємо і надалі на ділові і дружні стосунки, які склалися, і рекомендуємо своїм партнерам звертатися в бюро перекладів “Азуріт”.
Бажаємо успішного розвитку, економічної стабільності, впевненості у своїх силах!
ПП «АЗУРІТ-В” є нашим постійним партнером в галузі перекладів. За час довготривалої співпраці ця компанія змогла неодноразово підтвердити свою високу професійність и компетентність. Усі переклади були виконані співробітниками ПП «АЗУРІТ-В” якісно і оперативно.
Ми задоволені діяльністю ПП «АЗУРІТ-В” и рекомендуємо цю компанію як професійного і надійного партнера.
ТОВ “МАКСІМЕР” успішно співпрацює з ПП «Азуріт-В”. Підприємство є виконавцем наших замовлень на переклад з російської на українську, англійську и польську мови. Всі роботи проводились у встановлений строк, и якість перекладу була достатньо високою.
Рекомендуємо ПП «Азуріт-В” організаціям і приватним особам для виконання будь-яких перекладів.
ТОВ “Скано Україна” співпрацює з Бюро перекладів Приватним підприємством “АЗУРІТ-В” протягом багатьох років в плані перекладу и нотаріального завірення ділової документації на українську, російську, англійську та естонську мови.
За час роботи співробітники Бюро перекладів завжди показували себе з кращої професійної сторони, завжди враховуючи всі наші побажання і вимоги, вміючи підлаштовуватися під конкретні обставини.
Переклад довідок, договорів, листів завжди виконувався на високому професійному рівні якісно і в обумовлені строки.
Бюро перекладів ПП «АЗУРІТ-В” зарекомендувало себе, як надійний діловий партнер.
Вважаємо, що не помилились з вибором ділового партнера и сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.
Компанія “Смарт Капітал” виражає щиру подяку компанії АЗУРІТ за сумісно виконану роботу.
Маючи на сьогодні великий вибір компаній, що надають послуги перекладу на ринку України, ми зупинились на формі “АЗУРІТ”.
Одним з важливих критеріїв нашого вибору є лояльність до своїх партнерів, замовників і клієнтів. А також професійний підхід, висока оперативність і кваліфікація спеціалістів компанії, що відповідає співвідношенню ціни і якості представлених услуг.
Ми сподіваємося на подальшу взаємовигідну роботу і бажаємо компанії “АЗУРІТ” успіхів у бізнесі і процвітання на ринку.
Від імені нашої компанії висловлюємо глибоку вдячність і подяку керівництву ПП “АЗУРІТ-В” за якісні і своєчасні послуги перекладу. Завдяки високому рівню Вашого професіоналізму ми успішно розвиваємо наш бізнес на міжнародному рівні.
Сподіваємося на подальшу взаємовигідну і плідну співпрацю.
Шановний колектив, бюро перекладів «Азуріт-В”!
Висловлюємо вам свою подяку за плідну співпрацю між нашими компаніями, високий професіоналізм и оперативність виконання замовлень.
Висловлюємо колективу Вашого бюро щиру подяку за сумлінну роботу. Ми задоволені якістю виконаних перекладів, індивідуальним підходом до нашої компанії, компетентністю менеджерів и сподіваємося на плідну співпрацю з Вами.
Наше підприємство неодноразово зверталось за послугами до Вашої компанії по перекладу текстів.
Ми бажаємо відмітити високу якість Вашої роботи і подякувати також за оперативність і своєчасність у роботі.
Доброзичливе ставлення і увага з боку робітників Вашого колективу до наших заявок і прохань, у вирішенні ділових питань, завжди були запорукою добрих відносин у співпраці з Вами.
Окрім професійних навиків Вашого колективу також бажаємо відмітити високі моральні якості Ваших робітників: ввічливість, чуйність, акуратність, безвідмовність і надійність.
Сподіваємося, що безперечні переваги Вашого колективу, всіх робітників, голови компанії, слугуватимуть укріпленню якості нашого ділового життя, принесуть результативні плоди і користь у майбутній співпраці з нами та іншими компаніями міста.
Від імені співробітників нашого підприємства колектив Бюро перекладів «Азуріт В” за високу якість роботи, оперативність і своєчасну допомогу у вирішенні нагальних питань.
Сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю.
ООО “Торговий дім ЭКМІ” висловлює подяку бюро перекладів ПП «Азуріт» за успішну співпрацю.
Стиль робітників бюро перекладів ПП «Азуріт» вирізняє високий професійний рівень, що дозволяє їм виконувати роботи якісно і в максимально стислі строки.
Бюро перекладів ПП «Азуріт» зарекомендувало себе як надійний і відповідальний партнер, що дозволяє планувати плідну співпрацю в майбутньому.
ООО ” Торговий дім ЭКМІ ” рекомендує бюро перекладів «Азуріт» як професійну команду, здатну вирішувати проблеми Замовника на високому рівні.
ТОВ “Термоелектро-Україна” висловлює подяку Бюро перекладів «Азуріт-В” за організацію синхронного и письмового перекладу ділових зустрічей і зборів нашої команди.
Ми хотіли б відмітити високий рівень технічного супроводження і професіоналізм перекладачів, ефективний, актуальний и точний переклад.
Ми висловлюємо подяку Бюро перекладів «Азуріт-В” за успішну співпрацю и сподіваємося на довготривалі партнерські стосунки!
Рекомендуємо Бюро перекладів «Азуріт-В”, як професійне Агентство!
Від імені директора нашої компанії висловлюємо подяку Бюро перекладів «Азуріт-В” за організацію синхронного перекладу щорічних зборів акціонерів компанії і ділових зустрічей формату круглий стіл.
Також вдячні за якісне і своєчасне виконання письмового перекладу різного направлення текстів.
Бажаємо відмітити професіоналізм перекладачів на проведених заходах, а також їх технічне супроводження.
Бюро перекладів «Азуріт-В” своєчасно, точно дотримується поставлених завдань і виконує їх на високому рівні.
Висловлюємо подяку всьому колективу Бюро перекладів «Азуріт-В” за виконання своїх професійних обов’язків и сподіваємось на довготривалу співпрацю і в майбутньому.
Ми впевнено рекомендуємо Бюро перекладів «Азуріт-В”, як професіоналів своєї справи!
ПАТ “Агентство з рефінансування житлових кредитів” (тут і далі – ПАТ “АРЖК”) висловлює подяку бюро перекладів «Азуріт» за успішну співпрацю.
Висококваліфіковані співробітники бюро мають високий професійний рівень, що дозволяє їм виконувати роботи якісно і у максимально стислі строки.
Бюро перекладів «Азуріт» зарекомендувало себе на ринку перекладацьких послуг, як надійна компанія з гарантією якістю послуг, що дозволяє планувати плідну співпрацю у майбутньому.
ПАТ “АРЖК” рекомендує бюро перекладів «Азуріт» як професійну команду, здатну вирішувати завдання замовника на високому рівні.
ООО “Ілайя Фемели Груп (Doctor Sam Medical Network) висловлює подяку колективу менеджерів, перекладачів і редакторів бюро “Світ Перекладів” за якісне и оперативне виконання перекладів загальної, юридичної і медичної тематики, а також нотаріальне завірення документів.
За рік співпраці ” Світ Перекладів ” зарекомендував себе відповідальним і компетентним партнером. Ми вдячні за професіоналізм і своєчасне виконання всіх без винятку замовлень. Особливо варто відмітити оперативність виконання термінових перекладів і пріоритетне ставлення менеджерів бюро до запитів постійних клієнтів. У роботі бюро успішно суміщаються такі показники, як швидкість виконання, якість послуг і прийнятні ціни.
Враховуючи наш досвід співпраці з бюро перекладів ” Світ Перекладів “, ми рекомендуємо його як надійного партнера в галузі послуг перекладу.
Користуючись нагодою, ТОВ “АСТЕЛИТ” висловлює свою повагу і дякує бюро перекладів «Азуріт-В” за плідну співпрацю протягом 2015 – 2016 років.
Всі переклади для Відділу керування контрактами виконувались на професійному рівні, з належним рівнем уваги і відповідальності. Також вони завжди дотримувались обумовлених термінів виконання робіт. Особливо бажаємо відмітити ставлення до організаційних питань: зворотній зв’язок оперативний, співробітники бюро реагують на запити, а у випадку нотаріального завірення перекладу великої кількості оригіналів всі питанні були вирішеніі на високому рівні.
Рекомендуємо бюро перекладів «Азуріт-В” як надійного і професійного партнера.
ТОВ “Виробниче підприємство “Пещерин” спеціалізується на проектуванні і виготовленні обладнання для кондитерської промисловості. Наше обладнання працює практично на всіх кондитерських фабриках України, Азії, Африки і Америки. У зв’язку з цим нам необхідно перекладати технічну документацію (наприклад, керівництва з експлуатації).
Наша співпраця з Бюро перекладів залишила лише найкраще враження. Всі переклади були виконані якісно і вчасно.
Надалі ми також плануємо співпрацювати з Бюро перекладів і рекомендуємо цю компанію, як надійного партнера.
Група Компаній “Артан Груп” висловлює свою подяку бюро перекладів «Азуріт-В” за довготривалу и плідну співпрацю.
Команда спеціалістів бюро перекладів «Азуріт-В” завжди відповідально та індивідуально підходить до всіх замовлень. Бюро перекладів «Азуріт-В” зібрало велику команду спеціалістів, завдяки якій всі замовлення виконуються якісно і вчасно.
Група Компаній “Артан Груп” рекомендує бюро перекладів «Азуріт-В” як професійну команду, яка може вирішити завдання Замовника на високому рівні.
ТОВ “РЕНЕСАНС-МЕДІКАЛ” співпрацює с Бюро перекладів «Азуріт-В” вже тривалий період часу. Бюро перекладів «Азуріт-В” завжди виконує свої обов’язки вчасно і якісно, не затримуючи строків виконання і дотримуючись належних стандартів якості перекладу.
Ми переконались у тому, що Бюро перекладів «Азуріт-В” є надійним партнером в галузі перекладацьких послуг. На нашу думку Бюро перекладів «Азуріт-В” має весь необхідний потенціал, щоб задовольнити потреби будь-якої компанії, підприємства, організації або установи стосовно виконання перекладацьких завдань.
Цей рекомендаційний лист є нашою власною ініціативою. Він не є кредитним зобов’язанням і не несе ніяких фінансових зобов’язань.
ТОВ “СІТІ ІНВЕСТ БУД” висловлює свою подяку Бюро перекладів «Азуріт-В” за тривалу и плідну співпрацю. Всі спеціалісти Бюро перекладів «Азуріт-В” працюють над кожним замовленням окремо і відповідально. Саме такий підхід до роботи ми цінуємо. Всі переклади, виконані для нас, були якісними. Також всі замовлення Бюро перекладів «Азуріт-В” сдає вчасно і в зручному для нас форматі. ТОВ ” СІТІ ІНВЕСТ БУД” рекомендує Бюро перекладів «Азуріт-В” як команду професіоналів, здатну вирішувати задачі замовника на високому рівні.
Цим листом, Сумісне україно-естонське підприємство у формі товариства з обмеженою відповідальністю “Оптима-Фарм, ЛТД” висловлює свою подяку бюро перекладів «Азуріт-В” за тривалу и плідну співпрацю.
Бюро перекладів «Азуріт-В” завжди відповідально підходить до виконання будь-яких замовлень з боку Товариства, які виконуються якісно і у встановлені строки.
Авіаційно будівельна компанія ТОВ “Аероскіф” висловлює щиру подяку керівництву Бюро перекладів “Азуріт” за надання якісного та своєчасного перекладу документів, що містять лексику, пов’язану з проектуванням літаків Громадянської авіації, а саме, з виробництвом, експлуатацією, ремонтом та повним циклом технологічних процесів з виготовлення авіаційної техніки.

Протягом семи років плідної співпраці з бюро перекладів “Азуріт” співробітники цієї команди зарекомендували себе як команда професіоналів високого рівня, яку відрізняє порядність, надійність, а також небайдуже ставлення до своєї справи. З цим колективом завжди приємно спілкуватися.

Ми розраховуємо й надалі на ділові та дружні відносини, що складалися та рекомендуємо своїм партнерам та всім, хтозаймається діяльністю в галузі авіабудування, звертатися саме до Бюро перекладів “Азуріт”, як до професіоналів.

Бажаємо успішного розвитку, економічної стабільності, впевненості у своїх силах!

Компанія ПП “Адамас” висловлює подяку компанії ПП “Азуріт” за співробітництво.

Надаємо рекомендації звертатися до спеціалістів з усного послідовного перекладу та технічного перекладу, які є справжніми професіоналами своєї справи та докладають всіх зусиль для виконання поставленного перед ними завдання.

 Від імені нашого банку, ПАТ “КОНВЕРСБАНК”, висловлюємо щиру вдячність керівництву ПП “Азуріт” за якісні і своєчасно надані послуги перекладу. Завдяки високому рівню Вашого професіоналізму ми успішно розвиваємо наш бізнес на міжнародному рівні.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю і довготривалі партнерські відносини.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ТЕССЕЛА АССЕТ ФІНАНС” висловлює щиру подяку директору та працівникам Бюро перекладів “Азуріт” за якісні послуги письмового перекладу та своєчасне виконання наших замовлень.

Професіоналізм та ефективність працівників Бюро перекладів “Азуріт” максимально дозволили нам виконувати свою роботу та підписати нові контракти.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ТЕССЕЛА АССЕТ ФІНАНС” підтверджує, що Бюро перекладів “Азуріт” зарекомендувало себе як надійний партнер. Сподіваємося, що ваші професійні здібності ще неодноразово приведуть нашу компанію до успішної співпраці з партнерами.

 

Клієнти та відгуки обновлено: 12 Серпня, 2022 автором: azurit