Довідки для тендера

Бюро перекладів “Азуріт” надає послугу оформлення довідок про несудимість у будь-які зручні для Вас строки (від 1 до 10 робочих днів).

Проведення тендерів в нашій країні регулюється законом України “Про здійснення державних закупівель”. Попри те, що участь у тендерах України є доволі складним і трудомістким процесом, тим не менш, кількість учасників зростає з кожним роком. Причиною такого росту є, перш за все, можливість отримати стабільний та легальний дохід для свого підприємства.

Існує цілий перелік документів, необхідних для участі у тендері (тендерні гарантії, довідка про банкрутство, довідка про несудимість, довідка про відсутність заборгованості перед бюджетом, виписка з ЄДРПОУ). Наше бюро перекладів допоможе Вам з одним пунктом з цього переліку і частково полегшить Вам важку процедуру збору всіх необхідних документів для участі у тендері.

Вартість оформлення довідки про несудимість залежить від строків видачі.

Ми перекладаємо і нотаріально завіряємо:

Також бюро перекладів “Азуріт” перекладає всі необхідні документи, які необхідно подати компанії для участі в тендері іноземних компаній.

  • довідки про банкрутство;
  • довідки про несудимість;
  • довідки про відсутність заборгованості перед державою;
  • вилучення з ЄДРПОУ;
  • статутні документи й будь-які інші документи, необхідні для участі.

Вартість перекладу і нотаріального завірення довідки починається з 136 гривень. Вартість таких послуг змінюється, залежно від мови перекладу, обсягу документа і терміновості виконання робіт.

Приклад перекладу і завірення довідок:

нз справки

Наше бюро перекладів виконає будь-які переклади у найкоротші строки й максимально точно і якісно. Звертайтесь в “Азуріт” за найкомпетентнішими перекладами.

Довідки для тендера обновлено: 12 Серпня, 2022 автором: azurit