Бізнес і фінанси

Бюро перекладів “Азуріт” надасть послуги перекладу будь-якої фінансової, аналітичної, банківської та маркетингової документації. Такий переклад вимагає точності, коректності та достовірності. При замовленні такого перекладу у нашому бюро перекладів, Ви можете бути впевнені, що ми впораємося на самому високому рівні, оскільки така документація завжди віддається перекладачам з економічною освітою. Ми гарантуємо точність, відповідність діловодству цільової країни і конфіденційність інформації.

В аналітичних документах часто зустрічаються схеми, діаграми, креслення різної складності. Наше бюро перекладів зможе відтворити всі графічні елементи у вихідному їх вигляді, але на іншій, необхідній Вам мові. Виконання таких перекладів займає більше часу, але ми зробимо все можливе, щоб вкластися в зручні для Вас строки (залучаємо кількох перекладачів). Це жодним чином не означає, що ми пожертвуємо якістю заради цього, адже ми цінуємо і поважаємо наших клієнтів, а також розуміємо, що дана документація впливає на авторитет, імідж, репутацію та успіх компанії. Ми ніколи не дозволимо собі надати Вам неякісний переклад.

Переклад такої документації є дуже кропіткою роботою, але це жодним чином не відображається на вартості в нашому бюро перекладів. Наше бюро перекладів надає повний спектр послуг по перекладу і завіренню таких документів.

Ми перекладаємо і нотаріально завіряємо, легалізуємо, апостилюємо такі документи:

  • фінансові звіти;
  • бухгалтерську документацію;
  • статути;
  • маркетингові дослідження;
  • установчі документи, тощо.

Наші перекладачі користуються великою кількістю довідкової літератури, а також можуть врахувати Ваші побажання і вимоги. Бюро перекладів “Азуріт” виконає будь-які переклади правильно, точно, коректно, швидко і максимально відповідаючи Вашим потребам.

Бізнес і фінанси обновлено: 12 Серпня, 2022 автором: azurit