Апостиль для підприємств

Бюро перекладів “Азуріт” допоможе Вам апостилізувати та легалізувати статутні, фінансові та установчі документи.

Апостиль – це міжнародний стандарт завірення документів, який визнається у більш ніж 150 країнах світу (учасники Гаагської конвенції від 5 жовтня 1961 року). Він необхідний для підтвердження законності документа, який видано в Україні, за кордоном. Апостиль ставиться лише на оригінали документів.

Легалізація – це спосіб завірення, аналогічний апостилю, але він використовується для надання у країнах, які не є учасниками Гаагської конвенції. Легалізація є більш складною процедурою, ніж апостиль.

Апостилізація займає від 2 до 5 робочих днів, а легалізація 4-10 днів. Якщо Вам необхідно проставити:

  • Апостиль Міністерства Юстиції України;
  • Апостиль Міністерства зовнішніх справ України.

Установа, що надає апостиль, залежить від місця його видачі. (нотаріальні, адміністративні, судові документи апостилізуються в Міністерстві Юстиції, фінансові документи – в Міністерстві зовнішніх справ).

За новими правилами, введеними в 2015 році, апостиль проставляється на окремому аркуші, який підшивається до оригіналу документа і містить спеціальну наклейку. Приклад апостилю:

апостиль

Вартість проставлення апостилю залежить від державної установи, яка проставляє апостиль.

Також наше бюро перекладів виконує повний спектр послуг по перекладу та завіренню все апостильованих іноземних документів. Якщо Вам необхідно терміново перекласти і завірити переклад, то ми можемо зробити це менше, ніж за годину, оскільки ми розуміємо, що в умовах сучасного світу, який повсякчас поспішає, все повинно бути виконано “ще вчора”. Саме тому ми завжди намагаємося допомогти з такого типу задачами.

Звертайтесь в бюро перекладів “Азуріт”! Ми перекладемо і завіримо в найкоротші строки!

Апостиль для підприємств обновлено: 12 Серпня, 2022 автором: azurit