Хто я в цьому світі?

Якби це питання мені б поставили 5 років тому, я б не дала відповіді, але зараз я впевнено можу сказати…..

Ще з самого дитинства ми вирішуємо своє майбутнє, нашу місію і наше покликання. Але що робити, якщо ти не можеш дати відповіді на питання “Що мені робити? Чим мені займатись? Яку користь я принесу середовищу?” Ти намагаєшся копатись в собі, зачепитись за ниточку і в кінці кінців дійти до фінішу. Я дуже багато разів чула слова (Яка з мене буде користь! Кому я потрібен! Я не знаю чого хочу від життя!).

На жаль, багато людей не розуміють суть життя і що ми маємо неймовірну можливість жити. Люди читайте книги, беріть приклади з відомих письменників, художників, політиків, артистів…. Дайте відповідь для себе, що я можу і на що я здатен. Я впевнена, що кожен з нас має своє призначення. Дуже важливо не зупинятись, долати усі труднощі, робити висновки.

Я можу поставити в приклад себе. До 11 класу я навіть я думала ким я хочу бути, чим мені займатись, які хобі я маю. Але в якийсь момент я замислилась і зрозуміла, що іноземні мови це моя пристрість. Все почалось з англійської мови, але вже зараз я знаю і німецьку. Англійська мова є одною з найпопулярніших, адже вона вважається майже офіційному по всій нашій планеті. Вона допомагає нам легко спілкуватися з іноземцями та туристами, легко перекладати книги та інструкції, та більше того знання іноземною мови необхідне. Але є гарна новина в тому, що можливостей, щоб вивчити та знати англійську велика кількість. Але багато хто з нас говорить про несхильність до вивчення мов, що це нудно, але проблема лише в неправильному навчанні. Кожен із нас може подолати всі труднощі, головне розуміти чим ти займаєшся і яка від цього буде користь.

Люди ми маємо стільки можливостей для саморозвитку, для самовдосконалення себе. Потрібно просто встати з дивану і діяти. Почни з чогось простого і я впевнена, що це призведе до неймовірних висот.

Кожен з нас має мрію, то чого б її не перетворити в дійсність, яка буде приносити тобі море задоволення та ще й фінансову допомогу. Тому не хвилюйтесь, скільки років би вам не було займайтесь тим, чим бажає ваша душа. Знайдіть себе і отримайте від цього задоволення!!!!

Автор статті, М. Стригун

Хто я в цьому світі? обновлено: 8 Листопада, 2021 автором: azurit