Чому варто вчити іноземну мову?

Напевно кожен з нас хоч раз у житті задумувався над вивченням іноземної мови. Не важливо якої, чи то англійської, німецької, японської, а може хінді. Вивчення мови – довгий і серйозний процес, який вимагає неабиякого терпіння та витримки, адже мова – унікальне явище, притаманне різним народам світу. Минулі покоління не знали жодної і чудово без неї обходилися. Та часи змінюються і зараз ми не уявляємо, як можна жити не знаючи елементарно англійської. То чому нам варто вчити іноземну мову?

Ось декілька причин.

  1. Туризм.

На мою думку, це найбільш розповсюджена причина. Звісно вивчити всі мови світу не реально. Дозвольте навести приклад, коли я подорожувала Німеччиною та Францією, то не знала рідної мови цих держав. Та не зважаючи на це, я досить гарно розумілася з людьми. У цьому мені допомагала англійська – інтернаціональна мова, яку знає майже весь світ.

  1. Навчання за кордоном.

Гадаю кожен знає про переваги такого навчання. Звісно, таке задоволення не з дешевих, але після отримання диплому з зарубіжного університету є більше шансів отримати гарну роботу в майбутньому. Навчальні заклади Німеччини, Італії можуть надати якісну освіту відносно за не великі кошти, порівнюючи їх з США, Канадою чи Великобританією. Існує велика кількість різноманітних програм для іноземних студентів для вступу на бакалавра чи магістра, але іноземна мова повинна бути на високому рівні: англійська – В2, німецька – В2-С1, італійська – В2. Крім того, це має бути не просто розмовна мова, а академічна, адже усі лекції, семінари та будь-яка інформація викладається народною мовою.

  1. Робота та програми мобільності.

На жаль, у наш час отримати гарну роботу набагато важче, ніж якісну освіту. Ніякий червоний диплом з відзнакою не гарантує тобі працевлаштування. Тому більшість українців виїздить знову ж таки за кордон з метою пошуку роботи. Висококваліфіковані IT-спеціалісти, хірурги, медсестри чи прості робітники: плиточники, сантехники, зварювальники, інженери зі знанням іноземної мови отримують за кордоном у рази вищу зарплатню, ніж на Батьківщині.

Програми мобільності доступні для більшості студентів. У першу чергу вони допомагають підвищити рівень знань мови країни в яку ти їдеш, завести друзів по всьому світу та просто насолоджуватися студентським життям.

  1. Саморозвиток.

Вивчення мови – це завжди круто та мега популярно. Приблизно так, як займатися йогою, стати веганом чи побувати на Балі. На піку популярності зараз китайська, іспанська та звичайно що англійська. Більшість з нас вчить мову для себе, щоб потім дивитися фільми та читати книги в оригіналі, слухати музику та розуміти про що співає твоя улюблена група, або ж просто через милозвучність цих мов, наприклад французької чи італійської.

  1. Нові культури – нові знання.

Відкриваючи для себе нове мовлення, ти підсвідомо знайомишся з її культурою. Потім тобі все більше хочеться дізнатися про звичаї, традиції, побут і в решті-решт просто там побувати.

Пізнаючи мову – ти пізнаєш себе!

Авто статті, Є. Міненко

Чому варто вчити іноземну мову? обновлено: 11 Грудня, 2020 автором: azurit