ТОП ЛАЙФХАКІВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ ПОПОВНИТИ СЛОВНИКОВИЙ ЗАПАС АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Мабуть, кожен, хто вчить чи бажає вивчити англійську мову, знає, що не так і легко запам’ятати всі слова, бо англійська мова зовсім не схожа на українську чи, наприклад, російську. Більшість учнів, студентів чи дорослих людей просто купують словник і починають вчити слова в підряд або виписують їх в зошит і думають, що це правильна методика для того, щоб закарбувати безліч лексичних одиниць у своїй голові. Але, на мою думку, це найгрубіша помилка, бо десять слів ти зможеш вивчити за тридцять хвилин, та чи ти зможеш згадати їх на наступний день?!
Усім відомо, що вивчення будь-якої мови вимагає чимало зусиль, терпіння, наполегливості та часу. Це процес,упродовж якого потрібна постійна практика, бо мова – це найважливіший засіб спілкування, передачі інформації й пізнання. І якщо не практикувати мову, то навички та вміння,власне, забуваються – стираються з пам’яті.
Тож, яким чином можна збільшити словниковий запас англійської мови? У цій статті Ви зможете знайти топ лайфхаків, які дійсно знадобляться на практиці та в подальшому житті.
1. Перший спосіб один з найпростіших. Він полягає в тому, що потрібно виділяти час для читання англомовної літератури. Тридцять хвилин читання в день – запорука успіху не тільки в поповненні словникового запасу, але й у вивченні мови в цілому. Якщо, наприклад, у тексті Ви зустріли незнайоме слово, спробуйте вгадати його значення за контекстом, а аж потім звертайтесь до словника.
2. Другий спосіб є не менш важливим. Він полягає в тому, що вчити слова потрібно з контексту. У кожного слова в англійській мові може бути близько двох десятків найрізноманітніших значень, які можуть не співвідноситися один з одним. Тому краще вчити слова у виразах чи словосполученнях, бо тоді ви будете краще розуміти значення слова.
3. Третій спосіб може допомогти запам’ятовувати слова за допомогою звукових асоціацій. Більшість англійських слів співзвучні зі словами рідної мови. Наприклад: style – стиль, month – місяць, day – день та інші. Якщо Ви будете проводити паралелі, то вивчення слів буде набагато легшим та простішим.
4. Четвертий спосіб може принести не тільки ментальне навантаження, але й відпочинок та релакс. Переглядання улюбленого ситкому, серіалу чи фільму – хто б міг подумати, що саме цей спосіб може бути одним з найбільш ефективних.
Під час перегляду Ви можете зустріти безліч сленгів, абревіатур, скорочених слів, які стануть Вам у пригоді, особливо, якщо плануєте перебувати в англомовному середовищі.
Отож, ми можемо підмітити, що все й не так важко. Варто лише знайти правильну та результативну методику, яка дійсно допоможе поповнити словниковий запас без зайвих нервів та сліз!

Автор статті, В. Каїка

ТОП ЛАЙФХАКІВ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВАМ ПОПОВНИТИ СЛОВНИКОВИЙ ЗАПАС АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ обновлено: 26 Серпня, 2020 автором: azurit