Англійська за 30 днів – реально?

У наш час існує досить багато різних шкіл, які можуть надати тобі знання англійської мови за досить короткий час. Вони пропонують як звичайні, так і онлайн курси, обіцяючи, що ти зможеш вивчити мову вже за 30 днів. Так ось, зробити такий стрибок у вивченні, особливо коли ти вчиш мову з нуля, не реально! Певна річ, знання тобі дадуть, та далеко не ті, на які сподівався.
Крім того, з розвитком Інтернету ми взагалі перестали перейматися про таку річ як вивчення мови. Не потрібно виходити з дому, йти на якісь курси, платити гроші якщо існує багато додатків, які можна просто встановити на свій смартфон і вуаля, 15 хвилин у день цілком достатньо для вивчення. Програма сама обирає з чого краще почати, підбирає легку лексику, дає завдання з граматики та звичайно намагається розвинути навички не тільки письмового, але й усного мовлення. Та невже цього достатньо?
Мабуть, що так, скажете ви, та я цілком упевнена що ні. І ось чому:
1. Вивчення мови – складний, довготривалий процес.
Не можливо, щоби з рівня Beginner відразу перескочити на Intermediate. Для цього потрібен час. 30-ти днів для ґрунтовного засвоєння мови не достатньо, адже потрібно завчити масу нової інформації, починаючи з найпростішої лексики та закінчуючи важкою граматикою. Не дарма ми вчимо мову в школі цілих 11 років!
2. Самовчителі.
Насправді це досить популярна річ для вивчення будь-якої мови й не тільки англійської. У них здавалося б є все, що тобі потрібно, і вправи, і словник та вчити мову самостійно дуже важко. По-перше, ти постійно відволікаєшся. По-друге, заняття ти регулюєш сам, тобто коли захотів тоді й займаєшся. Але так мову не вчать. Потрібна регулярність. По-третє, час. Якщо ти ходиш на курси або займаєшся з репетитором, у тебе фіксований час, зазвичай це одна година. Та якщо ти вчиш мову самостійно вдома, напевно слідкувати за ним не будеш.
3. Відео та аудіо курси.
Насправді відео та аудіо курси досить не погана річ для людей яким не обов’язково потрібні навички письма, а більше розмовний рівень. Таким чином, можливо отримати мінімальні знання просто слухаючи діалоги чи викладача. Але для більш серйозного вивчення мови, я вважаю, що такі курси не підходять. Вони можуть лише допомагати у розвитку сприймання на слух і вимови (якщо ти слухаєш носія мовлення).
Вчити мову важко, але потрібно. Знаючи хоча б англійську, будь-які двері відчиняться перед тобою. Та 30-ти днів не вистачить для якісного вивчення, аби вільно розмовляти. Хоча, спробувати можна, все у твоїх руках)

Автор статті, Міщенко К.

Англійська за 30 днів – реально? обновлено: 8 Листопада, 2021 автором: azurit