Труднощі у вивченні англійської мови

На сьогоднішній день кожен із нас розуміє, що дуже престижно знати декілька іноземних мов. Наші батьки, вчителі, знайомі намагаються долучити нас на правильний вибір, який полегшить наше життя в майбутньому.
Англійська мова є одною з найпопулярніших, адже вона вважається майже офіційному по всій нашій планеті. Вона допомагає нам легко спілкуватися з іноземцями та туристами, легко перекладати книги та інструкції, та більше того знання іноземною мови необхідне. Але є гарна новина в тому, що можливостей, щоб вивчити та знати англійську велика кількість. Але багато хто з нас говорить про несхильність до вивчення мов, що це нудно, але проблема лише в неправильному навчанні. Кожен із нас може подолати всі труднощі, головне розуміти чим ти займаєшся і яка від цього буде користь.
Мова – це найголовніше, що є у людства, це тим чим ми спілкуємося кожного дня, наш розвиток та існування неможливе без неї. На жаль, не всі наші вчителі розуміють, що вивчення іноземних мов є дуже важливим процесом для кожного і не потрібно ставити акцент тільки на певних учнів.
Ви повинні розуміти, що у вас виникатиме багато проблем і їх потрібно буде долати й ні в якому разі зупинятись. Я вважаю правильним розглянути всі ці найважливіші фактори, які примусять вас замислитись чи правильний ви зробили вибір:
• Педагог; (на жаль не кожен може собі дозволити займатись репетиторством, тому будьте готові приділити максимум сил навчатись самі)
• Всі ми розуміємо нудність у виконанні граматичних вправ, вивченні правил, тому хтось може сказати собі досить і кинути все, але не потрібно цього робити, адже через деякий час ви скажете собі дякую, тому що граматика це важлива складова англійської мови;
• Ще однією проблемою є те, що ми вважаємо, що мови дуже схожі між собою, але любі друзі – це не так. Англійська досить дуже відрізняється від української чи російською, тому потрібно не забувати правила і завжди практикуватись;
Все це дуже важливо, але я гадаю найголовніше це практика, а не теорія. Ти повинен спілкуватися щодня, покращувати свої знання, збільшувати всій лексичний запас.
До речі процес вивчення лексики також дуже важливий. Ти повинен правильно вимовляти слова, вміти їх читати по транскрипції, правильно знати їх значення і застосовувати у реченні, адже деякі слова мають їх декілька.
Я впевнена, що кожен здатен вивчити іноземну мову, головне мотивувати себе, ставити ціль і йти до неї, самовдосконалюватись… Головне розуміти, що ти робиш і для кого всі ці старання!!!

Труднощі у вивченні англійської мови обновлено: 13 Липня, 2020 автором: azurit