Дізнайся хто ти по «слову-паразита»

Хоча б раз у житті Вам доведеться виступити перед аудиторією. Не важливо в якій сфері Ви працюєте, боїтеся Ви, рано чи пізно настане цей момент. І краще бути підготовленим) Найчастіше ми ж навіть не помічаємо, як часто вживаємо непотрібні слова, щоб заповнити паузу. Так-так, ви правильно подумали, мова про усюди застосовні слова-паразити).

Багато хто вважає, що «слова-паразити» використовують через бідність словникового запасу, однак це далеко не єдина причина. Наприклад, коли людина в момент публічного виступу знаходиться в стані психічного стресу, то для уникнення дискомфорту вимовляє будь-який вигук, щоб виграти час і зібратися з думками. Також велике значення відіграє навколишній «лінгвістичний» фон.

До речі, за такими словами, можна навіть дізнатися трохи краще Вашого співрозмовника. Часте використання тих чи інших «слів-паразитів» допомагає зрозуміти особливості його характеру. Не вірите, спробуйте, перевірити на практиці)

  1. «До речі»

З’являється у людей, які прагнуть уваги. Для таких людей великий стрес нова компанія, вони відчувають невпевненість, але хочуть, як можна швидше влитися. Тому влазять в розмови зі своїм «до речі», навіть якщо це взагалі не до речі.

  1. «Коротше»

Запальні люди люблять все розповідати «коротше». Це також показник квапливості, нервозності. Іноді навіть агресії. В принципі люблять поговорити)

Полезные советы от Бюро переводов Азурит.
  1. «Це саме»

Кажуть ледачі люди, які халтурно відносяться до своєї роботи і домашніх обов’язків.

Вони можуть бути ненадійні і імпульсивні.

  1. «Взагалі-то»

Найчастіше почуєте від невпевнених у собі людей.

Але, на відміну від «до речі», ці особистості можуть блискуче закатати скандал буквально на рівному місці. Правда, роблять вони так через ту ж невпевненості в собі.

  1. «Насправді»

Використовують в розмовах особистості самовпевнені і егоїстичні. Вони довіряють тільки своєму досвіду і своєї думки, а вам залишається тільки погоджуватися. Інші ж люди – це просто публіка для його виступів.

  1. «Типу» і «Значить»

Слівця консерваторів. Такі люди агресивно налаштовані проти всього нового і будуть доводити співрозмовникові щось з «піною у рота».

  1. «Як би»

Для творчих людей притаманне виражатися «як би» у справі і без. Саме цим словосполученням такі люди несвідомо підкреслюють свою відірваність від соціуму.

  1. «Просто»

Міцно засіло у людей, які бояться відповідальності, у яких думка не буває самостійною. Дуже залежні від свого оточення.

Автор, Дар’я Ревич

Дізнайся хто ти по «слову-паразита» обновлено: 28 Квітня, 2020 автором: azurit