Геть стрес - живи тут і зараз!

Світ навколо нас мчить з неймовірною швидкістю, в наслідок чого людство все більше піддається стресу. Як часто ми чуємо від сім’ї, друзів, лікарів: « – Я перебуваю під стресом, це все від стресу і т.п». Давайте розбиратись. Стрес – це відповідна реакція організму людини на реальну або уявну загрозу, негативні емоції або просто побутову суєту. Зверніть увагу на словосполучення «уявна загроза». Сьогодні ми відчуваємо стрес навіть, коли ніщо не загрожує нашому житті або репутації. Ми вже виробили звичку переживати з приводу. Про стрес можна багато говорити: про симптоми, причини, види і т.п. Наше бюро пропонує способи як знизити його рівень, оскільки стресостійкість дуже важлива, незалежно від того, в якій області ви працюєте.

Кілька практичних порад від нашого колективу:

Поради боротьби зі стресом від Бюро перекладів Азуріт
  • Побалуйте себе

Залиште собі з вечора на роботі щось, що Ви дуже любите (наприклад, смачну цукерку). Встаючи з ранку так часто не хочеться йти на роботу, але знаючи який сюрприз Вас там чекає – трохи, але ставати легше 🙂

  • Робоче місце – другий дім

На роботі проводимо дуже багато часу – тому важливо відчувати себе як вдома. Оточіть своє місце приємними серцю дрібницями і навіть після складної телефонної розмови – просто подивившись навколо, Ви зможете посміхнутися.

  • Фітнес-хвилинка

Від фізичної активності одні плюси: мало того, що для здоров’я корисно, так ще і настрій підвищить. А після активної п’ятихвилинки рішення приходить набагато швидше.

  • Сам себе не похвалиш

Будь-яка праця має бути оцінена. Розповідайте другу, колезі, людині від якої можете отримати підтримку як пройшов день і який Ви молодець – тільки не переборщіть. Іноді «розумник» з близьких вуст – це як великий стимул рухатися далі. Ти заслуговуєш це!

  • Довіра – ознака здорового колективу

Якщо не справляєшся сам – проси допомоги. Якщо добре поясниш – тобі допоможуть, ви все встигнете разом – і ніяких проблем. Запам’ятай, працює і у зворотний бік. Підставляй плече, якщо потрібно. До того ж це «плюсик» в список добрих справ)

А як Ви боретеся зі стресом? Діліться своїми методами.

Автор статті, Дар’я Ревич

Геть стрес – живи тут і зараз! обновлено: 8 Квітня, 2020 автором: azurit