«Переклад в небі»

На скільки важливо знати іноземну мову, подорожуючи літаком?

Думаю, що більшість з вас подумують, що обов’язково. І без сумніву з вами складно сперечатися, адже знання мови, особливо міжнародної, до прикладу англійської, є дуже важливим для людини в ХХІ ст.

Але ж якщо ви все таки володієте іноземною мовою не досконало, а плануєте поїздку в іншу країну, не хвилюйтеся – вам завжди з радістю допоможуть борт-провідники та борт-провідниці.

Цікавим є факт, що у деяких авіакомпаніях борт-провідники мають на своїй формі по декілька значків-прапорів різних країн світу. Ці значки познавать мови, якими вільно володіє борт-провідник або борт-провідниця. І в будь-якій ситуації, людина, яка володіє з Вами однією і тією ж мовою, зможе допомогти з перекладом при вирішенні проблемної ситуації, яка склалася, вирішенні будь-якого питання або ж при спілкуванні з іноземцем під час польоту.

І на останок побажання: вчіть іноземні мови. Адже по справжньому відчути життя іншої країни та її людей можна лише розуміючи їх на їх мові, без жодних електронних перекладачів або усного перекладу третьої особи.

«Переклад в небі» обновлено: 5 Листопада, 2019 автором: azurit