26.09.16 Європейський день мов з Бюро перекладів Азуріт

Європейський день мов вперше відзначався в 2001 році як складова частина Європейського року мов. По його завершенні Комітет міністрів Ради Європи вирішив відзначати День мов щорічно, 26 вересня. У цей день мільйони людей в країнах, що входять або не входять до Ради Європи, організовують самі або беруть участь в заходах, які сприяють просуванню мовного розмаїття і присвячених навчання нерідною мов.

Мета проведення Європейського дня мов полягає в тому, щоб привертати увагу до багатого мовного й культурного розмаїття Європи, яке слід підтримувати, а також розширювати діапазон мов, яким люди вчаться протягом усього свого життя, розвиваючи мовні навички та зміцнюючи взаєморозуміння між народами. Європейський день мов є можливістю віддати належне всім європейським мовам, включаючи рідкісні, і ті, на яких говорять мігранти.

Європейський день мов присвячений багатою мозаїці мов, що співіснують в Європі і за її межами. Починаючи з 2001 року, ми щорічно вшановуємо в цей день наше мовне розмаїття і нашу культурну спадщину.

Бюро перекладів Азуріт бере активну участь в популяризації мов Європи і всього світу серед українського населення. Ми підтримуємо прагнення юних українців до вивчення всюди використовуваної англійської або навіть загадкової хінді. Ми завжди раді допомогти в перекладах на різні мови будь-яких документів, які допоможуть Вам стати ближче до інших народів і цивілізацій.

26.09.16 Європейський день мов з Бюро перекладів Азуріт обновлено: 17 Листопада, 2017 автором: azurit