20.09.16 Бюро перекладів Азуріт надає широкий спектр послуг у різних сферах діяльності

Одним з наших останніх досягнень був переклад документів на медичну тематику.

Наше бюро активно підтримує комерційні відносини між Україною і Норвегією та іншими скандинавськими країнами, які наразі активно розвиваються.

Ми провели ретельний відбір перекладачів, які спеціалізуються на перекладі медичних текстів та обрали найбільш кваліфікованих фахівців для виконання такого перекладу.

Усі замовлення, пов’язані з медициною, ретельно вичитуються нашими медиками-консультантами для дотримання усіх необхідних норм.

Ми раді повідомити про успішне виконання замовлення для великого норвезького медичного холдингу. Ми виконували складний медичний переклад для одного проекту і допомагали впровадити на скандинавський ринок українські послуги.

Усі матеріали, котрі ми передали клієнту, були перевірені нашими фахівцями відповідно до медичної термінології. Це було складне замовлення, котре припускало спільну та оперативну роботу більшої кількості фахівців вузького профілю.

Якщо Вам потрібно отримати якісний переклад в короткий термін – то Ви завжди можете звернутися в Бюро перекладів «Азуріт».

Наша команда впорається з будь-якими, поставленими перед нами завданнями.

Дипломовані фахівці готові виконати переклад на будь-яку потрібну вам тематику. «Азуріт» – це якість, перевірена роками.

Ми завжди раді допомогти вам! Чекаємо Вас в нашому Бюро перекладів «Азуріт».

20.09.16 Бюро перекладів Азуріт надає широкий спектр послуг у різних сферах діяльності обновлено: 17 Листопада, 2017 автором: azurit