Чому нам довіряють?

Бюро перекладів «Азуріт» пишається своїми клієнтами та цінує їх, адже довіра — це найважливіше. Роки відмінної роботи може перекреслити один недбалий випадок. Розуміючи це, ми завжди виконуємо поставлені перед нами завдання з усією відповідальністю та добросовісністю.

– Помилка можлива в будь-якій сфері бізнесу, але помилка, допущена в нашій роботі, може коштувати нашим клієнтам надто дорого. Тому ми прикладаємо максимум зусиль для того, щоб наш продукт «переклад» не мав помилок і був ідеальним.

– Ми завжди надаємо клієнту вибір, пропонуючи декілька варіантів виконання робіт, так як розуміємо унікальність кожного проекту та індивідуальність кожного замовника. Неважливо, наскільки важке поставлене перед нами завдання, ми виконуємо його гідно завдяки колективу нашої компанії та всім, хто працює з нами для досягнення спільних цілей.

Ідеальне співвідношення ціни та якості – це наше кредо. Ми не пропонуємо клієнтам непомірно низьку вартість на шкоду якості, так як і не завищуємо навмисно вартість робіт. Наше завдання – якісний переклад, не більше, не менше, і ми не забуваємо про це.

– Ми регулярно працюємо над покращенням професійного рівня наших співробітників. Процес розширення перекладацького та редакторського складу є непростим і багатоетапним. Однак, це дозволяє нам укладати договори тільки з кращими спеціалістами, які пройшли всі етапи перевірки та виконали на високому рівні всі поставлені завдання.

Багаторівнева система контролю якості мінімізує втрати інформації та неточності в роботі бюро. Це дозволяє нам швидко отримувати необхідну інформацію та направляти її в потрібне русло.

– Досить часто у нас замовляють Послугу «переклад «на вчора», можливо, це тому, що ми не відступаємо перед труднощами, що виникають, а вміємо працювати швидко і при цьому безпомилково.  

– Ми одне з небагатьох бюро перекладів, яке не боїться підкорювати нові горизонти за межами країни, і завдяки цьому ми успішно реалізували велику кількість спільних проектів із багатьма нашими іноземними партнерами у сфері перекладу.

Саме тому, якщо у Вас є цікавий проект, ми завжди відкриті для співпраці!

Вам необхідний професійний переклад? Телефонуйте або приходьте в Бюро перекладів «Азуріт»!

Тел.: +38(044)222 9689, +38(044) 236 0131, моб.(Київстар): +38098 978-1488, моб. (МТС): +38066 765-3883,
моб. (Life): +38073 158-2393.
Skype: Azurit_office, E-mail: [email protected]; [email protected]

Як дійсно працює бюро перекладів?


Ринок перекладу великий і збільшується щороку. Затребуваність мовних послуг приваблює не тільки професійних постачальників. Іноді можна зустріти недобросовісні бюро перекладів, які працюють не зовсім справедливо. Замовники не завжди можуть зробити правильний вибір. В першу чергу багатьох приваблює мінімальна ціна, а розібратись, як може ціна за те ж саме завдання відрізнятись, просто не вистачає ч...

Замовити тестовий переклад у Бюро перекладів – реальний спосіб визначення якості.


Ви плануєте купувати переклади у нового бюро перекладів. Чому б не попросити тестовий переклад від кількох постачальників і обрати постачальника, переклади якого Вам найбільше подобаються? Останні оцінки показують, що є величезна кількість бюро перекладів, що працюють глобально, покупці їх послуг бажають отримувати якісні тексти. Превалююча логіка – те, що тестовий переклад дасть Вам доступ і до с...
РАЗВЕРНУТЬ
СВЕРНУТЬ
Звоните! ☎ +38044 222-96-89